İrtibat Telefonu: (0262) 656 01 14

Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA
Firmamız daima müşterilerimizin bilgisayar servisi maliyetlerini düşürmek, hızlı ve yerinde servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma düşürmek ve güvenli bir servis anlayışını benimsemiştir. Bilgisayar bakım anlaşması ve yerinde bilgisayar servisi için bizi güvenle arayabilirsiniz.
Muti Bilgisayar kurumsal işletmelere bilgisayar servis hizmeti sağlamaktadır. Firmanızın bilgisayar sorunları için uygun çözüm ve önerilerle sorunsuz hale gelebilmesi için çalışmaktayız. Bunun için bize bir telefonla ulaşmanız yeterlidir.

Kaliteliyiz çünkü;
8 yıldır kendi mesleğimizi yapıyoruz. Verdiğimiz satış ve teknik destek her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı sağlamaktır.

Güveniliriz çünkü;
Bu meslek dalında kendimize güveniyoruz. Aldığımız işleri verdiğimiz sözler dahilinde en iyi şekilde sorumluluk bilinci ile gerçekleştiriyoruz.

Çalışkanız çünkü;
Teknoloji işinin ciddiyetini kavramış kişileriz, hızla değişen teknolojiyi yakından takip edip en güncel çözümleri üretiyoruz. Çalışkanız çünkü piyasada bilgisayarcıyım diye insanları kandırıp mesleğimizi lekeleyen kişilerle mücadele ediyoruz.

VİZYON
Bölgesinde büyüyen sanayi ile kendisini geliştiren, müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle onlara değer yaratmak ve rekabet üstünlüğü kazandırmaktır.

MİSYON
Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetler kategorisinde en yenilikçi, en güvenilir, en hızlı bilgisayar şirketi olmaktır.

STRATEJİLERİMİZ
Dürüstlüğü ilke edinen Muti Bilgisayar Hizmetleri, stratejik iş ortakları ile işbirliğini karşılıklı güven ve kazanç temelleri üzerine kurmayı ve IT teknolojilerinde farklılık yaratarak, bağımlı ve tüm kanallar için kârlı bir model oluşturmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda Muti Bilgisayar Hizmetleri olarak, ürün, kanal, üretici, tüketici, IT altyapısı ve İnsan Kaynakları konusunda farklı bir platform oluşturmaktayız. İşbirlikleri sürecinde yeni kaynaklar ve finansal çözümler üreten ve güçlü bir sermayeye sahip olan Muti Bilgisayar Hizmetleri, bilgi teknolojileri alanında edindiği avantajlar ile "kolay" iş yapış şeklini yaratarak iş ortakları ile paylaşmayı ve ortak değer yaratmayı amaçlamaktadır. IT teknolojilerinde dünya pazarındaki 1 numara veya ilk 3 içindeki, fiyat/değer eşiği yüksek, geniş yelpazeli ürünlerin distribütörleriyle çalışan Muti Bilgisayar Hizmetleri, ürün alanında farklılığı süreklilik, çeşitlilik, bulunabilirlik kriterlerinin baz alınması ile sağlamaktadır. İş ortaklarına sağlanacak IT alt yapısı ile tüketici veritabanı oluşturmak, bu veritabanı ile iş ortaklarına yeni ürün satış olanakları yaratmak, tüketicinin ürün ve servis ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılayarak, müşteri memnuniyeti yaratmak ve bu sayede tüketiciyi Muti Bilgisayar Hizmetleri kanalına bağlı hale getirmek Muti Bilgisayar Hizmetleri'nin tüketiciler nezrindeki temel stratejilerinden birisidir. Bilgi Teknolojileri konusunda deneyimli ve uzman bir yönetim kadrosu ve ekip ile faaliyete geçen Muti Bilgisayar, ülkenin yaşadığı ekonomik krizde temellerini atmış olması kurumun bilgi teknolojilerine verdiği önem ve topluma bu alanda değer katabilmeyi bir misyon edinmiş olması ile açıklanmaktadır.

FARKIMIZ
Rekabete önem veririz.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.
Değer katarız.
Müşteriye karşı sorumluyuz.
İhtiyaçlara göre esneriz.
Uygun maliyetlerle esnek çözüm üretiriz.
Bilgi güvenliğine önem veririz.
Kalitemizi sorgularız.
Anahtar teslim çözüm üretiriz.

@ FARKIMIZ KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET SAĞLAMAK @